Transmisje Bundesligi na żywo i za darmo. Gdzie oglądać live online mecze Ligi Niemieckiej

Nadchodzący weekend w końcu stanie pod znakiem sportu. Wraca niemiecka Bundesliga, a wraz z nią kwestie związane z tym, gdzie oglądać konkretne mecze. Na nasze szczęście do naszej dyspozycji jest kilka interesujących opcji, ponieważ oprócz telewizji, świetnie prezentują się oferty internetowe. W tym tekście pochylimy się właśnie nad kwestią możliwości online, kładąc szczególny nacisk na ich jakość oraz stawki pieniężne. Co trzeba wiedzieć o każdej z opcji?

Bundesliga – gdzie oglądać najbliższą kolejkę ligi niemieckiej?

Rywalizacja w ramach 26.kolejki Bundesligi rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 16 maja. Po wznowieniu rozgrywek będziemy mogli obejrzeć dziewięć spotkań. Dominującą rolę w tym zakresie zajmą dwie stacje telewizyjne: Canal+Sport oraz Eleven Sports. Do tej dwójki dołączą jednak także trzy platformy internetowe. Pierwsze dotyczą zakładów bukmacherskich, ponieważ chodzi o zakładki STS TV oraz Fortuna TV. Całą stawkę uzupełnia platforma Player.pl, na której możemy zderzyć się dobrą jakością obrazu.

Propozycja bukmacherska w kontekście Bundesligi

Jeśli chodzi o transmisje internetowe, to zakłady bukmacherskie pełnią niezwykle ważną rolę. Takie strony, jak STS TV oraz Fortuna TV proponują nam bowiem całkowicie darmowe transmisje sportowe. Naszym jedynym zadaniem będzie tylko postawienie kuponu, z konkretnymi zakładami live. Może to być dowolny pojedynek – nawet ten, który chcemy obejrzeć.

Oglądaj transmisję za darmo w STS TV

Oglądaj transmisję za darmo w Fortuna TV

Oferta internetowej platformy Player.pl

Niekwestionowanym liderem w kwestii transmisji online jest witryna Player.pl. Na stronie z tym adresem możemy skorzystać z naprawdę ciekawej jakościowo oferty, która opiera się na pakietach. W temacie kanałów z grupy Eleven Sports czy Canal+Sport musimy mówić przede wszystkim o zestawach sportowych. Na ten moment za oba te pakiety zapłacimy od 15 do 50 złotych za okres miesięcznego użytkowania.

Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

Zobacz również: Lista meczów Bundesligi na żywo i transmisje online

fot. Michele Morrone / shutterstock.com