Betclic zakłady bukmacherskie jako bukmacher dał się poznać na polskim rynku już kilkanaście lat temu, jednak zaliczając drobną przerwę odszedł lekko w zapomnienie. Firma mająca swoją siedzibę we Francji na europejskim rynku działa od 2005 roku. Do Polski przedsiębiorstwo pod wyżej wspomnianą nazwą wróciło w 2018 roku, ale ciężko powiedzieć, by odzyskało dawny blask. Branża bukmacherska w naszym kraju jest bowiem z roku na rok coraz bardziej konkurencyjna i należy działać naprawdę dobrze. Betclic mimo słabszej oferty może się jednak pochwalić się stosunkowo dużą liczbą klientów. Czym wyróżnia się ten bukmacher?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

Betclic zakłady bukmacherskie – bukmacher i jego oferta na zakłady live

Zakłady bukmacherskie Betclic po powrocie do Polski musiały na nowo poznać definicję słowa bukmacher. Od samego początku nie było zbyt łatwo, ale mimo to warto przedstawić propozycję tego przedsiębiorstwa. Betclic sporą uwagę poświęca przede wszystkim samym zakładom, ponieważ po wejściu na stronę od razu zauważymy konkretne działania. Zakłady live są umiejscowione w osobnej zakładce, co sprawia, że każdy z graczy wie, gdzie znaleźć interesujące wydarzenia. Jak jednak wygląda sam proces tworzenie tego typu zakładów? Betclic w tym miejscu działa równie sprawnie, patrząc zwłaszcza na liczbę wydarzeń. Każdy z klientów – niezależnie, czy jest to gracz doświadczony, czy początkujący – może obstawiać praktycznie wszystkie dyscypliny, które zawierają sporo szczegółowych wydarzeń. Co jest najważniejsze w zakładach live? Oczywiście śledzenie aktualnych trendów, dotyczących przede wszystkim zmieniających się kursów i innych współczynników. Można wygrać naprawdę konkretne pieniądze – sam Betclic zdaje się polecać obstawianie piłki nożnej, choć ciekawie wyglądają też inne dyscypliny. Tenis ziemny czy koszykówka także są nieprzewidywalne, więc kursy mogą się dosyć często zmieniać.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Bonusy na zakłady bukmacherskie od Betclic

Betclic powrócił do Polski niemal dwa lata temu, ale od tego momentu temat promocji czy innych bonusów pozostawia sporo do życzenia. Właściciele tego przedsiębiorstwa kładą w pierwszej kolejności duży nacisk na dwa bonusy, które dotyczą określonych graczy. Pierwszy – bonus bez ryzyka, sięgający nawet 550 złotych, dotyczy osób, które dopiero co założyły swoje konto. Jest to jak na razie jedyny bonus w pakiecie powitalnym. Drugie udogodnienie dotyczy praktycznie wszystkich, ponieważ „Mutli+” opiera się na działaniach już po zalogowaniu. Szczegóły tego bonusu dotyczą zwiększania ewentualnych wygranych o podany wcześniej procent.

Opinie klientów o zakładach bukmacherskich Betclic

Dla zainteresowanych założeniem konta na stronie Betclic, nie mamy raczej dobrych wiadomości. Większość witryn internetowych z ocenami osób prywatnych sytuuje firmę w dolnych rejonach wszystkich rankingów. Niewątpliwym plusem przedsiębiorstwa jest możliwość oglądania meczów na żywo, na specjalnej podstronie Betclic TV. To jednak nie rekompensuje reszty minusów, którym może się „pochwalić” ta firma. Klienci zarzucają Betclic przede wszystkim słabo wyglądającą stronę, mało atrakcyjne kursy na tle konkurencji czy stosunkowo mało opcji do transakcji finansowych. Do tego należy dorzucić słabą ofertę bonusów, zwłaszcza tych powitalnych na początek gry.

Metody płatności w firmie Betclic

W przypadku tego tematu zdania są podzielone, choć przeważają przede wszystkim opinie mało pozytywne. Betclic jako bukmacher otworzył się niestety na małą liczbę systemów internetowych. Do tej pory transakcje pieniężne można dokonać przy pomocy systemu Skrill, Przelewy 24 czy BLIK. Klientom brakuje przede wszystkim takich systemów jak Paysafecard, Neteller czy PayU, aczkolwiek dobrą alternatywą pozostają banki – tych obsługiwanych w Betclic jest stosunkowo dużo.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl