Mówiąc o firmach bukmacherskich, na pierwszy ogień niemal zawsze pójdą przedsiębiorstwa o największej randze. Nie inaczej będzie i tym razem, ponieważ ten artykuł poświęcimy jednej z największych firm na polskim rynku. STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher spisuje się bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o działania marketingowe czy sponsorskie. Co jednak z samą propozycją bukmacherską? STS w tym temacie działa stosunkowo tradycyjnie, ponieważ gwarantuje nam rozwiązania znane na szerszą skalę. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, zakładając konto akurat w tej firmie?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – bukmacher z ofertą na zakłady live

Pytań, dotyczących działalności firmy STS jest naprawdę dużo, jednak tak jak w przypadku innych przedsiębiorstw, najistotniejsze będą rodzaje zakładów. STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher w tej kwestii spisuje się bardzo dobrze, gdyż daje nam do wyboru dwa typy kuponów. Pierwszy z nich opiera się na zawieraniu zakładów z wyprzedzeniem, czyli na długo przed rozpoczęciem danej rozgrywki. W tym artykule większą uwagę poświęcimy jednak zakładom live, ponieważ dla większości są one po prostu bardziej atrakcyjne. Ich popularność zależy przede wszystkim od zmieniających się kursów w trakcie trwania poszczególnych wydarzeń, aczkolwiek nie można zapomnieć o suchych liczbach. Aby zobrazować szczegóły strony, powinniśmy pomyśleć chociażby o piłce nożnej, gdzie świetnie wyglądają niemal wszystkie propozycje. Możemy obstawiać zwycięzcę, ale również liczbę bramek czy zgromadzonych przez zespół kartek. W zakładach live dobrze prezentują się także inne dyscypliny. Do tego grona możemy zaliczyć skoki narciarskie oraz tenis ziemny.

Bonusy u bukmachera STS

STS jako bukmacher za cel postawił sobie ścisłą współpracę z klientem. Jeśli chodzi o bonusy, to objawia się ona przede wszystkim przy budowaniu licznych udogodnień, z których skorzystać może niemal każdy. STS zakłady bukmacherskie w kwestii promocji nie są zbyt wybredne, choć transparentność jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Właściciele firmy stosują podobne praktyki, co konkurencja. Najlepsza propozycja czeka bowiem na graczy nowych, a co za tym idzie najmniej doświadczonych. Mogą oni skorzystać z pełnej gamy bonusów – bonusu od depozytu czy zakładu bez ryzyka. Do tego dochodzą oczywiście promocje i bonusy cykliczne, które dotyczą chociażby konkretnego okresu w miesiącu czy poszczególnych rozgrywek sportowych. Bardzo popularna jest np. oferta „Zaproś kumpla”.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Opinie o zakładach bukmacherskich STS

Ranga i pozycja każdej firmy byłaby niczym, gdyby nie subiektywne oceny poszczególnych osób. Temat opinii dotyczących przedsiębiorstwa STS dotyczy przede wszystkim wyrażenia zdania na temat działania strony oraz aplikacji. W tym temacie większość optuje za pozytywnymi słowami, ponieważ przeważa przekonanie o prostej i przejrzystej stronie internetowej. STS podobnie jak inne tego typu firmy musi liczyć się jednak z niepochlebnymi opiniami. Niezadowoleni klienci dotykają w pierwszej kolejności kwestii bonusów, zarzucając firmie brak nowości i wałkowanie tych samych promocji.

Metody płatności u właściciela firmy STS

Bardzo ważną sprawą w kontekście działania firmy są także metody płatności, z których mogą skorzystać wszyscy gracze. Poza standardowym płaceniem przez tradycyjne banki, STS gwarantuje nam również skorzystanie z internetowych systemów płatności. W tym temacie dominują m.in.:

  • Skrill,
  • VISA,
  • Mastercard,
  • Tpay,
  • Paysafecard,
  • DotPay,
  • Neteller.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl