Mówiąc o firmach bukmacherskich, na pierwszy ogień niemal zawsze pójdą przedsiębiorstwa o największej randze. Nie inaczej będzie i tym razem, ponieważ ten artykuł poświęcimy jednej z największych firm na polskim rynku. STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher spisuje się bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o działania marketingowe czy sponsorskie. Co jednak z samą propozycją bukmacherską? STS w tym temacie działa stosunkowo tradycyjnie, ponieważ gwarantuje nam rozwiązania znane na szerszą skalę. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, zakładając konto akurat w tej firmie?

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

STS zakłady bukmacherskie – bukmacher z ofertą na zakłady live

Pytań, dotyczących działalności firmy STS jest naprawdę dużo, jednak tak jak w przypadku innych przedsiębiorstw, najistotniejsze będą rodzaje zakładów. STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher w tej kwestii spisuje się bardzo dobrze, gdyż daje nam do wyboru dwa typy kuponów. Pierwszy z nich opiera się na zawieraniu zakładów z wyprzedzeniem, czyli na długo przed rozpoczęciem danej rozgrywki. W tym artykule większą uwagę poświęcimy jednak zakładom live, ponieważ dla większości są one po prostu bardziej atrakcyjne. Ich popularność zależy przede wszystkim od zmieniających się kursów w trakcie trwania poszczególnych wydarzeń, aczkolwiek nie można zapomnieć o suchych liczbach. Aby zobrazować szczegóły strony, powinniśmy pomyśleć chociażby o piłce nożnej, gdzie świetnie wyglądają niemal wszystkie propozycje. Możemy obstawiać zwycięzcę, ale również liczbę bramek czy zgromadzonych przez zespół kartek. W zakładach live dobrze prezentują się także inne dyscypliny. Do tego grona możemy zaliczyć skoki narciarskie oraz tenis ziemny.

Bonusy u bukmachera STS

Temat bonusów nie tylko wśród klientów firmy STS wzbudza spore emocje. Mimo że STS nie wyróżnia się w tym zakresie zbyt mocno, to mądrzejsi gracze powinni być raczej zadowoleni. Przedsiębiorstwo w tym przypadku stosuje bowiem taktykę tradycyjną – w szerokiej ofercie bukmachera znaleźć można chociażby bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka. Cała trójka to oczywiście domena graczy początkujących, którzy dopiero co założyli konto na stronie internetowej. Klienci, którzy są z firmą od dłuższego czasy mogą za to liczyć na promocje cykliczne. W ofercie znajdą się w konkretnych terminach, np. przy okazji wielkiego turnieju. Na ten moment świetnie prezentuje się chociażby bonus „EKSTRA 30 PLN”.

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Opinie o zakładach bukmacherskich STS

Ranga i pozycja każdej firmy byłaby niczym, gdyby nie subiektywne oceny poszczególnych osób. Temat opinii dotyczących przedsiębiorstwa STS dotyczy przede wszystkim wyrażenia zdania na temat działania strony oraz aplikacji. W tym temacie większość optuje za pozytywnymi słowami, ponieważ przeważa przekonanie o prostej i przejrzystej stronie internetowej. STS podobnie jak inne tego typu firmy musi liczyć się jednak z niepochlebnymi opiniami. Niezadowoleni klienci dotykają w pierwszej kolejności kwestii bonusów, zarzucając firmie brak nowości i wałkowanie tych samych promocji.

Metody płatności u właściciela firmy STS

Bardzo ważną sprawą w kontekście działania firmy są także metody płatności, z których mogą skorzystać wszyscy gracze. Poza standardowym płaceniem przez tradycyjne banki, STS gwarantuje nam również skorzystanie z internetowych systemów płatności. W tym temacie dominują m.in.:

  • Skrill,
  • VISA,
  • Mastercard,
  • Tpay,
  • Paysafecard,
  • DotPay,
  • Neteller.

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl