Oferta bukmacherska wszystkich firm tego typu opiera się na stałych i podstawowych kwestiach. Niemal każdy bukmacher na początku stawia na ścisłą współpracę z klientem, zwłaszcza jeśli chodzi o kreowanie propozycji. Tutaj nadrzędną rolę pełnią internetowe opinie oraz oceny. Tacy bukmacherzy jak Fortuna kładą jednak duży nacisk na kod promocyjny, mający uruchamiać konkretne bonusy. Szczegóły przedstawimy w dalszej części tego artykułu, ale już teraz możemy powiedzieć, że Fortuna w tym temacie jest niezwykle przejrzysta i transparentna. Jak wyglądają bonusy oraz specyfika kodu promocyjnego w Fortunie?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna – jak kod promocyjny działa na bonusy?

Charakterystyka tematu pod tytułem „Kod promocyjny” w zakładach bukmacherskich Fortuna dla większości jest jasna i dosyć przejrzysta. W tym zakresie jest jednak o wiele więcej rzeczy, które muszą zostać wyjaśnione, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to, ile opcji na na czeka. A ich jest naprawdę sporo. Chodzi o alternatywy w temacie samego kodu promocyjnego, ponieważ dzięki współpracy Fortuny, do naszej dyspozycji jest kilka ciekawych fraz. My proponujemy oraz zachęcamy do skorzystania z kodu „BONUSVIP”, ponieważ z wielu perspektyw jest on najbardziej atrakcyjny. Czym on się wyróżnia? Przede wszystkim możliwościami, które generuje już od samego początku gry. Wspomniana fraz dotyczy w pierwszej kolejności bonusu bez depozytu, ale w pakiecie powitalnym znajdziemy również pozostałe, mocno rozpowszechnione promocje.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Chcąc skorzystać z dobrodziejstw kodu promocyjnego, powinniśmy poznać również elementarną wiedzę na temat tego, gdzie taką frazę umieścić. W tym temacie sprawa jest równie prosta, ponieważ wszystko zależy od naszych działań już w czasie procesu rejestracji. Wtedy to naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego pola, które jest ukryte w pośród innych istotnych kwestii. Należy pamiętać jednocześnie, że wpisanie kodu promocyjnego nie jest obowiązkowe, dlatego łatwo to przeoczyć.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Bonusy na start od firmy Fortuna – czy potrzebny jest kod promocyjny?

Fortuna podobnie jak inne firmy bukmacherskie w pierwszej kolejności stawia na zaspokojenie potrzeb osób początkujących. Zaczynając zabawę w obstawianie konkretnych zdarzeń wymagamy nie tylko wskazówek, ale także samej pomocy w zakresie promocji. Łączna liczba bonusów u tego bukmachera jest stosunkowo duża, ale w tym tekście pochylimy się nad tymi, zawartymi w pakiecie powitalnym. W tym zestawie dominuje bonus od depozytu, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka.

Bonus od depozytu w wysokości 200 złotych

Pierwszy z bonusów startowych dotyczy naszej działalności w zakresie wpłat pieniężnych. Bukmacher przeleje nam nawet 200 złotych, ale tylko wtedy, gdy wpłacimy pierwsze pieniądze. Nie musi być to oczywiście aż tak duża kwota, ponieważ bukmacher zwraca równowartość każdego nominału. Zanim jednak otrzymamy konkretną kwotę, musimy dokonać czterokrotnego obrotu przelanymi wcześniej pieniędzmi. Do tego dochodzi również wymóg dotyczący kursów – cały kupon, który podlega obrotowi nie może spaść poniżej współczynnika 1.90.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

W tym bonusie najistotniejszą rolę odgrywa przede wszystkim kod promocyjny, który mamy wpisać jeszcze przed zalogowaniem się. Jeśli już to uczynimy, to po pierwszym wejściu na konto zobaczymy 20 złotych, które Fortuna dodaje w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Atrakcyjność tego udogodnienia polega na tym, że nie mamy w obowiązku dokonywać żadnego obrotu otrzymaną walutą. Jedyne co musimy zrobić, to zastanowić się, czy pieniądze przeznaczymy na jeden czy więcej kuponów.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl