Przeglądając propozycje bukmacherskie większości polskich firm, możemy dojść do wniosku, że działają one według schematów. Takie stwierdzenie będzie idealne, ale tylko do momentu, gdy nie poznamy szczegółów każdej z tych firm. Praktyki stosowane przez duży procent przedsiębiorstw opierają się bowiem na czymś więcej niż na samej ofercie bukmacherskiej. Doskonale widać to na przykładzie firmy LVBET, która kod promocyjny i inne bonusy wykorzystuje do przyciągania nowych klientów. Na czym jeszcze warto się skupić w przypadku bukmachera LV BET?

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

LVBET bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

LVBET kod promocyjny uruchamiający bonusy

Charakteryzując przedsiębiorstwo LVBET, możemy wyjść założenia, że łączy ono tradycję z nowoczesnością, zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie z udogodnień. Zarejestrowani klienci mają przed sobą wiele możliwości dotyczących kodu promocyjnego, ponieważ dosyć standardowo oddziałuje on na powstawanie bonusów. Tak jak w przypadku innych tego typu firm, LV BET skonkretyzowane kody przeznacza dla graczy początkujących. Ci, którzy rozpoczynają zabawę w obstawianie mogą przede wszystkim skorzystać z pakietów powitalnych, które bez wprowadzania kodu promocyjnego będą niedostępne. Najlepiej wygląda bonus bez depozytu, w którym nie wymaga się od nas wpłacania pieniędzy. W nim przydatna będzie fraz „XYZ”. Co jeszcze trzeba wiedzieć w temacie kodu promocyjnego?

Gdzie wpisać kod promocyjny w zakładach bukmacherskich LVBET?

W tym miejscu przejdziemy do nowoczesności, o której wspomniano nieco wyżej. Kod promocyjny, tak potrzebny większości klientów, zazwyczaj wpisuje się podczas rejestracji. Zakłady bukmacherskie LV BET mają w tym temacie jednak nieco inny myślenie, ponieważ całość dotyczy wysłania maila. Odpowiedni adres znajdziemy oczywiście na stronie bukmachera, ale najważniejsze, czyli konkretna fraza, opiera się na danym bonusie. Aby go otrzymać, musimy w tytule wiadomości wpisać „Bonus bez Depozytu”.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl

Bonusy na start od firmy LV BET

Mówiąc o zakładach bukmacherskich LV BET, nie możemy pominąć tematu promocji i innych udogodnień. Na początek podzielmy jednak bonusy na dwie grupy: cykliczne i powitalne. W tej pierwszej grupie znajdują się promocje ułatwiające życie już w trakcie gry, z kolei bonusy powitalne to domena graczy początkujących. W takim zbiorze znaleźć można przede wszystkim dwa bonusy – bonus bez depozytu oraz bonus od depozytu, które dotyczą spełniania konkretnych warunków. Jak wygląda każdy z nich?

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

W tej promocji najważniejsze będzie oczywiście wysłanie maila z kodem promocyjnym, ponieważ dalej wystarczy uważnie czytać. Zakłady bukmacherskie LVBET wypłacą nam 20 złotych, ale tylko wtedy, gdy spełnimy wyszczególnione warunki. Aby móc wypłacić otrzymane środki bonusowe, musimy dokonać dwukrotnego obrotu posiadaną kwotą, po minimalnym kursie całkowitym na poziomie 2.00. Niespełnienie tych warunków oznacza, że nie będziemy mogli cieszyć się tym bonusem. Na spełnienie wspomnianych żądań mamy 30 dni od momentu rejestracji konta.

Bonus od depozytu w wysokości 1500 złotych

Drugi z bonusów powitalnych należy podzielić na dwa etapy. W pierwszym możemy uzyskać nawet 1000 złotych, w drugim dodatkowe 500 złotych. Wszystko, co musimy zrobić, to dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe, a bukmacher przeleje nam równowartość danej kwoty. Pamiętajmy jednak, że nie może ona przekroczyć 1000 złotych. Aby wypłacić środki bonusowe należy z kolei czterokrotnie obrócić tą walutą, kontrolując przy tym, by kurs całkowity nie spadł poniżej poziomu 2.00. Takie same warunki obowiązują przed wypłatą dodatkowych 500 złotych.

 BONUS 1550 PLN W LV BET  BONUS 1520 PLN  20 zł za darmo i bonus 1500 zł - więcej na www.LVBET.pl