Mówiąc o firmach bukmacherskich na polskim rynku nie wystarczy wspomnieć o samej charakterystyce przedsiębiorstwa. Każdego gracza interesuje przede wszystkim specyfika konkretnej oferty, zwłaszcza wtedy, gdy ma tyle opcji i alternatyw. W temacie propozycji bukmacherskiej wysoko znajduje się firma STS, która swoje bonusy bardzo często opiera o kod promocyjny. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące tych zakładów bukmacherskich, mówiąc o szczegółach oferty. Co wyróżnia STS na tle konkurencji?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS kod promocyjny uruchamiający bonusy

Zakłady bukmacherskie STS są bardzo transparentne jeśli chodzi o przedstawianie konkretnej oferty. Na stronie, a także w aplikacji mobilnej, bukmacher dokładnie objaśnia swój pogląd i możliwości dla każdego z klientów. Właściciele zarządzający firmą STS stawiają przede wszystkim na kod promocyjny, który uruchamia konkretne bonusy. Na początku trzeba jednak poznać charakterystykę samego kodu promocyjnego, ponieważ jako zainteresowane osoby, mamy naprawdę kilka ciekawych opcji. Chodzi w pierwszej kolejności o liczbę stron współpracujących z tym bukmacherem, ponieważ to powoduje zwiększenie liczby kodów promocyjnych. My zachęcamy do skorzystania z frazy „GIGABONUS”.

STS zakłady bukmacherskie – gdzie wpisać kod promocyjny działający na bonusy?

Temat dotyczący wpisania kodu promocyjnego jeśli chodzi o firmę STS, jest niezwykle przejrzysty. Klarownie wiemy, że wybraną wcześniej frazę należy wpisać już podczas procesu rejestracji. Przedsiębiorstwo takie jak STS w pewnym sensie ułatwia nam pracę, ponieważ naszym jedynym zadaniem jest uważne czytanie każdej rubryki w momencie zakładania konta.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Bonusy na start w firmie STS

Przedstawianie propozycji akurat tego bukmachera należy w głównej mierze oprzeć na bonusach powitalnych. Na ten moment w tym pakiecie znajdują się dwie poważne promocje, dotyczące graczy początkujących. Firma STS nie zapomina oczywiście o klientach o dłuższym stażu, ponieważ pozostawia spore pole do popisu przy bonusach cyklicznych.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1560 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl