Mówiąc o firmach bukmacherskich na polskim rynku nie wystarczy wspomnieć o samej charakterystyce przedsiębiorstwa. Każdego gracza interesuje przede wszystkim specyfika konkretnej oferty, zwłaszcza wtedy, gdy ma tyle opcji i alternatyw. W temacie propozycji bukmacherskiej wysoko znajduje się firma STS, która swoje bonusy bardzo często opiera o kod promocyjny. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące tych zakładów bukmacherskich, mówiąc o szczegółach oferty. Co wyróżnia STS na tle konkurencji?

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

STS kod promocyjny uruchamiający bonusy

Zakłady bukmacherskie STS są bardzo transparentne jeśli chodzi o przedstawianie konkretnej oferty. Na stronie, a także w aplikacji mobilnej, bukmacher dokładnie objaśnia swój pogląd i możliwości dla każdego z klientów. Właściciele zarządzający firmą STS stawiają przede wszystkim na kod promocyjny, który uruchamia konkretne bonusy. Na początku trzeba jednak poznać charakterystykę samego kodu promocyjnego, ponieważ jako zainteresowane osoby, mamy naprawdę kilka ciekawych opcji. Chodzi w pierwszej kolejności o liczbę stron współpracujących z tym bukmacherem, ponieważ to powoduje zwiększenie liczby kodów promocyjnych. My zachęcamy do skorzystania z frazy „SPORT29PLN”, gdyż pozwoli ona cieszyć się bonusem bez depozytu w wysokości 29 złotych.

STS zakłady bukmacherskie – gdzie wpisać kod promocyjny działający na bonusy?

Temat dotyczący wpisania kodu promocyjnego jeśli chodzi o firmę STS, jest niezwykle przejrzysty. Klarownie wiemy, że wybraną wcześniej frazę należy wpisać już podczas procesu rejestracji. Przedsiębiorstwo takie jak STS w pewnym sensie ułatwia nam pracę, ponieważ naszym jedynym zadaniem jest uważne czytanie każdej rubryki w momencie zakładania konta. Skorzystanie z bonusu bez depozytu nie jest bowiem obowiązkowe, dlatego stosunkowo łatwo go pominąć.

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bonusy na start w firmie STS

Przedstawianie propozycji akurat tego bukmachera należy w głównej mierze oprzeć na bonusach powitalnych. Na ten moment w tym pakiecie znajdują się dwie poważne promocje, dotyczące graczy początkujących. Nadrzędną pozycję zajmuje wspomniany wyżej bonus bez depozytu, aczkolwiek stosunkowo interesujący powinien być także bonus od depozytu. Firma STS nie zapomina oczywiście o klientach o dłuższym stażu, ponieważ pozostawia spore pole do popisu przy bonusach cyklicznych. W tym miejscu dominuje przede wszystkim bonus „EKSTR30PLN” czy „Zaproś Kumpla”.

Bonus od depozytu w wysokości 1200 złotych

Szczegóły tego bonusu dotyczą w pierwszej kolejności podwojenia naszego pierwszego depozytu na koncie. Bukmacher wypłaci nam jej równowartość, ale tylko wtedy, gdy podczas rejestracji zaznaczymy opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Pieniądze na naszym koncie pojawią się błyskawicznie, ale pełne skorzystanie z bonusu zależy od spełnienia kolejnych warunków. Ważne z perspektywy korzystania będzie trzykrotne obrócenie otrzymanym bonusem z minimalnym kursem kuponu na poziomie 1.91.

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

Promocja, która opiera się na wpisaniu wcześniej opisanego kodu promocyjnego może sięgnąć nawet 29 złotych, ale tylko po wykonaniu konkretnych kroków. Jako pełnoprawni gracze możemy skorzystać z bonusu nie wpłacając żadnych pieniędzy. Jednak STS podobnie jak przy poprzednim bonusie wymusza trzykrotnego obrócenia bonusem, z minimalnym kursem na poziomie 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STSBONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl