Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 11 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 5 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 La LigaMecze na żywo Transmisje: 1 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 41 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 15 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 LPLMecze na żywo Transmisje: 10 LECMecze na żywo Transmisje: 10 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10 Kolarstwona żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Bonucci kończy karierę!

bonucci-konczy-kariere-2
Autor: Wojtek Jagodowski | 06.06.2024 12:23

Leonardo Bonucci, legenda włoskiego futbolu, ogłosił, że po zakończeniu obecnego sezonu definitywnie zakończy swoją piłkarską karierę. Ten utytułowany defensor, który przez większość swojej kariery związany był z potężnym Juventusem, uznał, że nadszedł odpowiedni moment na pożegnanie się z profesjonalnym futbolem.

Leandro Bonucci - Legenda Starej Damy

Leandro Bonucci to ikona włoskiej piłki nożnej, który przez większą część swojej imponującej kariery grał w barwach Juventusu. Reprezentował również kadrę narodową Włoch, z którą sięgnął po wiele sukcesów, w tym tytuł Mistrzów Europy w 2020 roku.

Jako zawodnik Starej Damy, Bonucci zdobył liczne trofea, w tym 9 mistrzostw Włoch i 5 Pucharów Włoch, stając się prawdziwą legendą tego klubu. Jego niezachwiana postawa w obronie oraz szacunek, jaki zyskał wśród kibiców Juventusu, ugruntowały jego status jako jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii tego zespołu.

Najważniejsze osiągnięcia

Reprezentując barwy Włoch, Bonucci sięgnął po wiele sukcesów, w tym mistrzowski tytuł w 2020 roku. Jego imponująca kariera w reprezentacji, w której rozegrał ponad 100 meczów, dodatkowo ugruntowała jego pozycję jako jednej z największych gwiazd włoskiego futbolu.

Bonucci - Kłopoty po opuszczeniu Juventusu

Po odejściu z Juventusu, kariera Leandro Bonucciego, legendarnego obrońcy klubu z Turynu, wyraźnie wyhamowała. Bonucci zaliczył tylko krótkie epizody w barwach niemieckiego Unionu Berlin oraz tureckiego Fenerbahce, łącznie rozgrywając zaledwie 15 spotkań. Spadek formy oraz problemy zdrowotne dały Bonucciemu jasny sygnał, że nadszedł czas na zakończenie piłkarskiej kariery.

Decyzja o zakończeniu kariery

Leandro Bonucci, mając 37 lat, uznał, że nadszedł odpowiedni moment na zakończenie jego piłkarskiej kariery. Sygnałem dla niego był wyraźny spadek formy i problemy zdrowotne, których doświadczył po opuszczeniu potężnego Juventus. Bonucci uznał, że nie jest już w stanie dłużej rywalizować na najwyższym poziomie i podjął decyzję o przejściu na emeryturę.

Wniosek

Nieśmiertelny Leonardo Bonucci zapisał się na trwałe w historii włoskiego futbolu. Jako wieloletni lider potężnego Juventusu i reprezentacji Włoch, Bonucci zdobył liczne trofea i wyróżnienia, stając się prawdziwą legendą klubu i kraju.

Mimo problemów pod koniec swojej kariery, niezapomniane dokonania Bonucciego na zawsze pozostaną w pamięci kibiców. Odchodząc z piłki nożnej w wieku 37 lat, Bonucci robi to jako jeden z najwybitniejszych obrońców swojej epoki, zostawiając po sobie niezatarty ślad w historii włoskiego futbolu.