Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 11 La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Angielska Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 NBAMecze na żywo Transmisje: 4 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar KrólaMecze na żywo Transmisje: 27 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 16 Puchar Polski Piłka NożnaMecze na żywo Transmisje: 14 UFCna żywo Transmisje: 13 Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 12 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 12 KSWna żywo Transmisje: 10
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Siatkówka transmisje tv i online za darmo w Internecie - gdzie oglądać mecze na żywo?

Mecze siatkówki na żywo w Internecie udostępniane są na wielu kanałach określanych jako transmisje live stream online. Siatkówka dostępna jest też oczywiście w tradycyjnych trasmisjach telewizyjnych, jednak jak pokazują ostatnie lata coraz więcej osób korzysta z internetowych transmisji. Część spotkań dostępna jest całkowicie za darmo. Mowa tutaj między innymi o takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów siatkarzy czy Mistrzostwa Europy. Na poniższej liście prezentujemy zawsze aktualny spis dostępnych transmisji w dniu dzisiejszym i w kolejnych dniach. Aby rozpocząć oglądanie meczyków siatkówki, wystarczy wybrać odpowiednie spotkanie i kliknąć na jeden z dostępnych kanałów online.

Gdzie oglądać siatkówkę w tv?

Kanały na których dostępne są mecze siatkówki w tv to między innymi: Polsat Sport, Canal+Sport, TVP Sport i Sportklub. Stacje te w każdym tygodniu pokazują spotkania najlepszych lig i rozgrywek. Część kanałów m.in. TVP Sport można oglądać za darmo w cyfrowej telewizji naziemnej. Pozostałe stacje dostępne są u operatorów kablowych i satelitarnych za dodatkową opłatą.

Gdzie oglądać mecze siatkówki na żywo w Internecie?

Mecze siatkówki można oglądać na wielu kanałach w tv i Internecie. To w jakim miejscu dostępna będzie transmisja, uzależnione jest od tego w ramach jakich rozgrywek odbywa się dane spotkanie. Wśród kanałów i platform na których można oglądać mecze siatkówki live online należy wymienić m.in. Polsat Sport, Canal+Sport, TVP Sport, STS TV, Fortuna TV, Player.pl oraz Sport.tvp.pl

Gdzie oglądać siatkówkę online?

Aby oglądać mecze siatówki w Internecie należy wejść na stronę jeden z platform telewizji online. Najpopularniejsze to Sport.tvp.pl (platforma bezpłatna), a także Player.pl i Ipla TV (dodatkowo płatne). Ponadto bardzo dużą częśćpopularnych meczyków siatkówki można oglądać w usługach STS TV oraz Fortuna TV, oferowanych na stronach legalnych bukmacherów. Transmisje dostępne w tych serwisach są całkowicie bezpłatne dla osób które zarejestrują konto gracza.

Gdzie oglądać mecze siatkówki za darmo?

Spotkania siatkówki live online w Internecie dostępne są na stronach internetowych bukmacherów pod adresami STS.pl i eFortuna.pl. Dostępny jest tam bogaty wybór transmisji siatkówki za darmo. Najpopularniejsze ligi jakie można oglądać w serwisach STS i Fortuna to siatkarska Liga Mistrzów i Liga Mistrzyń, Puchar CEV, Siatkarska Liga Włoska, a także wiele meczów międzynarodowych.

Typy dnia

1 (1X2)

1.25

AZ Alkmaar - NEC Nijmegen

2 (1X2)

1.33

Homburg - St. Pauli

2 (1X2)

1.33

Concord Rangers - Hornchurch

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.21
Do wygrania: 265 PLN
Typuj w Fortunie