NHLMecze na żywo Transmisje: 1 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 20 Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 12 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 NBAMecze na żywo Transmisje: 1 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 1 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 41 M-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 37 K-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 36 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 33 K-Roland Garros, debelMecze na żywo Transmisje: 32
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hokej transmisje tv i online za darmo w Internecie - gdzie oglądać mecze na żywo?

Mecze hokeja na żywo cieszą się dużą popularnością wśród polskich kibiców. Zarówno mecze zagranicznych lig takich jak NHL i KHL, jak również spotkania Polskiej Ligi Hokeja cieszą się wielkim zainteresowaniem. Kibiców hokeja na lodzie z pewnością ucieszy fakt, że większość meczów tej dyscypliny można oglądać całkowicie za darmo i na żywo w Internecie.

Gdzie oglądać mecze hokeja na żywo?

Sposobów na oglądanie hokeja jest kilka. Pierwszym z nich są oczywiście transmisje w telewizji. Najwięcej spotkań hokejowych na swojej antenie udostępnia kanał TVP Sport. W internecie bardzo dużo transmisji dostępnych jest natomiast na stronach internetowych Sport.tvp.pl, STS.pl i eFortuna.pl. Transmisje można oglądać na ekranach telewizorów, komputerów, a także w aplikacjach mobilnych na smartfony i tablety.

Gdzie oglądać hokej za darmo w Interncie?

Darmowe meczyki hokeja na żywo w Internecie dostępne są w platformach telewizji online dostępnych w serwisach internetowych bukmacherów. Należy przejść do usługi STS TV lub Fortuna TV i zarejestrować bezpłatne konto. Po zalogowaniu się można wybrać z listy transmisji mecz hokeja i oglądać live online przez Internet.