Gala UFCna żywo Transmisje: 8 Gala KSWna żywo Transmisje: 3 CFNna żywo Transmisje: 2 Fame MMAna żywo Transmisje: 2 La LigaMecze na żywo Transmisje: 27 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 Angielska Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 16 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 12 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Euroliga KoszykówkaMecze na żywo Transmisje: 5 NBAMecze na żywo Transmisje: 5 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 NHLMecze na żywo Transmisje: 2
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

MMA transmisje tv i online za darmo w Internecie - gdzie oglądać na żywo?

W ostatnich latach MMA staje się coraz bardziej popularnym sportem. Praktycznie w każdy weekend można ogląda gale i walki MMA na żywo w tv i za pośrednictwem Internetu. Kibice sportów walki nie mogą narzekać na ilość dostępnych transmisji, ponieważ każdą galę organizowanąw Polsce można obejrzeć w telewizji i online. Oczywiście dostępnych jest też bardzo dużo transmisji live z wydarzeń organizowanych przez zagraniczne federacje takie jak UFC czy Bellator. Najpopularniejszymi widowiskami organizowanymi w Polsce są natomiast organizacje KSW, FAME MMA, FEN i FFF.

Gdzie oglądać MMA na żywo?

Istnieje wiele sposobów na oglądanie MMA w Internecie i tv. Największe polskie kanały sportowe takie jak Eleven Sports, Polsat Sport czy TVP Sport oferują swoim odbiorcom transmisje mma. Kanały Eleven i Polsat Sport są stacjami premium dostępnymi u operatorów telewizji w specjalnych pakietach sportowych. Kanał TVP Sport i serwis internetowy Sport.tvp.pl to darmowe sposoby na oglądanie walk i gal MMA zarówno w telewizji jak i przez Internet.

Gdzie oglądać MMA za darmo?

Legalnymi sposobami na oglądanie transmisji MMA za darmo w Internecie są relacje udostępniane przez serwis internetowy Sport.tvp.pl. Dostępne są tam wszystkie transmisje sportów walki, które w telewizji pokazuje na swojej antenie stacja TVP Sport. Bardzo dużo gal MMA jest niestety transmitowana wyłącznie w systemie PPV. Wówczas należy wykupić jednorazowy dostęp do transmisji z wydarzenia.

Typy dnia

1 (1X2)

1.25

Bayern Munich II - TSV Buchbach

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.25
Do wygrania: 150 PLN
Typuj w Fortunie