Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 20 Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 12 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 NHLMecze na żywo Transmisje: 1 Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 NBAMecze na żywo Transmisje: 1 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 1 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 M-Roland Garros, debelMecze na żywo Transmisje: 51 M-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 42 K-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 42 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 41
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje tv i online za darmo w Internecie - gdzie oglądać na żywo?

Wyścigi Fromuły 1 na żywo w Internecie i tv oglądają miliony kibiców w Polsce i na całym świecie. W każdy weekend z F1 można oglądać treningi, kwalifikacje i wyścigi korzystając z transmisji live stream online. Pełną listę kanałów do poszczególnych transmisji Formuły 1 live online prezentujemy w poniższej tabelce. Wystarczy wybrać z niej odpowiedni wyścig a my wyświetlimy listę kanałów na których jest dostępna transmisja.

Gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 w telewizji?

W Polsce wszystkie wyścigi F1 na zywo w telewizji pokazuje stacja telewizyjna Eleven Sports 1. Transmisje dostępne są w telewizjach satelitarnych i kablowych. Praktycznie wszyscy operatorzy telewizyjni dziąłający w Polsce posiadają w swojej ofercie kanały Eleven na którym można oglądać wyścigi Formuły 1 na zywo w tv.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Jedynym legalnym sposobem na oglądanie transmisji Formuły 1 na żywo w Internecie są transmisje na kanale Eleven Sports 1, który dostępny jest w ofercie telewizji internetowej Player.pl. Wystarczy wybrać z oferty pakiet stacji tv Eleven i można korzystać z transmisji online dostępnych na ekranach komputerów, smartfonów i tabletów.

Gdzie i jak oglądać Formułę 1 za darmo?

Niestety w obecnym momencie nie ma możliwości oglądania transmisji za darmo z wyścigów Formuły 1. Aby oglądać legalną transmisję należy wykupić odpowiedzi pakiet kanałów sportowych Eleven, które dostępne są w ofercie Player.pl.