Boks zawodowyna żywo Transmisje: 58 Gala Boksuna żywo Transmisje: 4 La LigaMecze na żywo Transmisje: 20 Angielska Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 19 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 19 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 18 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 18 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 17 Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 16 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 16 NHLMecze na żywo Transmisje: 13 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 NBAMecze na żywo Transmisje: 6 Euroliga KoszykówkaMecze na żywo Transmisje: 5
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks transmisje tv i online za darmo w Internecie - gdzie oglądać na żywo?

Gale i walki bokserskie na żywo dostępne są na wielu kanałach w telewizji i internecie. Bardzo często boks na żywo można oglądać za darmo na takich kanałach jak TVP Sport czy serwis internetowy Sport.tvp.pl. To gdzie można oglądać boks uzależnione jest od tego jaka organizacja jest właścicielem gali bokserskiej. Na naszej stronie prezentujemy listę wszystkich gal i walk bokserskich, które można oglądać live online w Internecie i na żywo w tv.

Gdzie oglądać boks na żywo?

Transmisje boksu na żywo można oglądać w tv na takich kanałach jak TVP Sport, Polsat Sport i Canal+Sport. Stacje te dostępne są też w internecie na platformach Sport.tvp.pl, Player.pl i Ipla TV. Wybrane wydarzenia boksu live online można też oglądać na platformach internetowych STS TV i Fortuna TV na których dostępne są całkowicie bezpłatne live streamy.

Gdzie oglądać gale boksu za darmo?

Gale bokserskie i najciekawsze walki z Polsk i całego świata można oglądać w darmowych usługach telewizji online, które dostępne są pod adresami Sport.tvp.pl, STS.pl oraz eFortuna.pl, którzy oferują na swoich stronach internetowych legalne transmisje live.

Typy dnia

2 (1X2)

1.40

Sestao - Celta Vigo

2 (1X2)

1.30

Orihuela - Girona

Stawka120 PLN
Łączny kurs1.81
Do wygrania: 218 PLN
Typuj w Fortunie