Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 11 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 5 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 La LigaMecze na żywo Transmisje: 1 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 41 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 15 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 LPLMecze na żywo Transmisje: 10 LECMecze na żywo Transmisje: 10 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10 Kolarstwona żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Dawid Szwarga opuści Raków po sezonie!

dawid-szwarga-opusci-rakow-po-sezonie
Autor: Wojtek Jagodowski | 07.05.2024 12:41

Trzęsienie ziemi w Rakowie! Jak poinformował klub w oficjalnym komunikacie - Dawid Szwarga po zakończeniu obecnego sezonu opuści klub. Ma to być pokłosie nienajlepszych wyników drużyny, która w tym roku straci mistrzostwo Polski. 

Dawid Szwarga - asystent trenera i potencjalny następca Marka Papszuna

Przez wiele lat Dawid Szwarga pełnił rolę asystenta trenera w Rakowie i wielu było przekonanych, że będzie idealnym następcą Marka Papszuna. Wszystko wskazywało na to, że ma wszystkie cechy i umiejętności niezbędne do objęcia roli głównego trenera. Szczególnie, że przez lata przyjmował naukę od guru w postaci Marka Papszuna. Niestety obraz rzeczywistości mocno odbiega od oczekiwań.

Przyczyny odejścia Szwargi i ich wpływ na drużynę

Mimo sporej ilości czasu spędzonego w klubie, praca Dawida Szwargi nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Gra drużyny zdecydowanie się pogorszyła, a to zmusiło zarząd do podjęcia drastycznych decyzji. Klub we wtorkowe przedpołudnie poinformowął, że Dawid Szwarga po sezonie opuści drużynę. Na razie nie ma informacji na temat kolejnego trenera.

Wniosek

Zakończenie współpracy z Dawidem Szwargą niesie za sobą wiele pytań i niepewności, zwłaszcza jeśli chodzi o przyszłość drużyny Rakowa. Zarząd będzie musiał szybko podjąć decyzję w sprawie zastępstwa trenera na następny sezon. Może to być ważny moment dla klubu, który wpłynie na jego dalszy rozwój lub wręcz przeciwnie. Przyniesie jeszcze gorsze wyniki.