Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 11 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 5 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 La LigaMecze na żywo Transmisje: 1 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 41 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 15 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 LPLMecze na żywo Transmisje: 10 LECMecze na żywo Transmisje: 10 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10 Kolarstwona żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Depay po sezonie poszuka nowego klubu

depay-po-sezonie-poszuka-nowego-klubu
Autor: Wojtek Jagodowski | 28.05.2024 13:38

Memphis Depay, holenderski zawodnik Atlético Madryt nie przedłuży umowy z klubem ze stolicy Hiszpanii. Piłkarz przeniósł się do Atlético w styczniu 2023 roku, jednak jego pobyt w stolicy Hiszpanii okazał się krótki. Teraz przed nim nowe wyzwania i poszukiwanie kolejnego etapu kariery.

Memphis Depay: Odejście z Atlético Madryt

Koniec przygody z Los Rojiblancos

Memphis Depay, holenderski napastnik, po krótkim okresie spędzonym w barwach Atlético Madryt, opuszcza klub. Jego przygoda z Los Rojiblancos dobiega końca, a zawodnik rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu, który mógłby stać się jego kolejnym przystankiem w karierze.

Poszukiwania nowego klubu w lecie

Latem 2024 roku Depay będzie mógł negocjować kontrakt z nowym pracodawcą, jako że jego obecna umowa z Atlético wygasa w czerwcu 2025 a sam klub chce go sprzedać. Holender z pewnością będzie poszukiwał klubu, w którym będzie mógł na stałe zadomowić się w składzie i na nowo odnaleźć swoją najlepszą formę.

Depay: Sezon w liczbach

Podczas swojej przygody z Atlético Madryt, Memphis Depay wykazał się imponującą skutecznością na boisku. Przyjrzyjmy się bliżej jego statystykom w barwach Los Rojiblancos.

Memphis Depay pokazał się z bardzo dobrej strony w barwach Atlético Madryt, strzelając 9 goli i zaliczając 2 asysty we wszystkich rozgrywkach. 

Przyszłość Holendra pod znakiem zapytania

Po przygodzie w Atlético Madryt, Memphis Depay stoi przed niepewną przyszłością. Holender, który dołączył do Los Rojiblancos z wielkimi nadziejami, nie zdołał spełnić oczekiwań Diego Simeone i nie stał się kluczową postacią w zespole. W przerwie między sezonami Depay będzie mógł więc podjąć rozmowy z potencjalnymi nowymi pracodawcami.

Pytanie brzmi, czy uda mu się znaleźć klub, który zaoferuje mu atrakcyjne warunki i pozwoli na odbudowanie formy po trudnym okresie w Atlético. Wiele będzie zależeć od tego, jak potoczy się rynek transferowy i jakie oferty spłyną do wolnego agenta. Jeden z najzdolniejszych holenderskich piłkarzy ostatnich lat stoi na rozdrożu, a jego dalsze losy pozostają nierozstrzygnięte.

Tymczasem w Madrycie trwają spekulacje, kto zastąpi Depaya w składzie Atlético. Władze klubu będą musiały podjąć decyzje dotyczące wzmocnień, mając na uwadze, że Memphis odchodzi i pozostawia lukę, którą trzeba będzie jak najszybciej zapełnić.