Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 20 Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 12 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 NHLMecze na żywo Transmisje: 1 Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 1 NBAMecze na żywo Transmisje: 1 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Konferencji EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 1 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 41 M-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 37 K-Roland Garros, singielMecze na żywo Transmisje: 36 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 33 K-Roland Garros, debelMecze na żywo Transmisje: 32
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Legia Warszawa chce selekcjonera reprezentacji!

legia-warszawa-chce-selekcjonera-reprezentacji
Autor: Wojtek Jagodowski | 02.04.2024 14:07

Legia Warszawa ma ambitny plan polegający na pozyskaniu selekcjonera jednej z europejskich reprezentacji. Aktualnie klub notuje bardzo przeciętny sezon, gdyż odpadł z Pucharu Polski i skompromitował się w Lidze Konferencji Europy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zdobędzie żadnego trofeum w tym sezonie, ponieważ traci 7 punktów do lidera - Jagiellonii. W związku z tym, winą za słabe wyniki i brak stylu obarczany jest obecny trener, Kosta Runjaić. Klub rozważa jego zwolnienie i skontaktował się już z potencjalnym kandydatem na nowego selekcjonera.

Kluczowe wnioski:

  • Legia Warszawa ma ambitne plany, by zatrudnić nowego selekcjonera.
  • Klub notuje przeciętny sezon i nie zdobędzie żadnego trofeum.
  • Obecny trener, Kosta Runjaić, obarczany jest winą za słabe wyniki.
  • Klub skontaktował się z potencjalnym kandydatem na nowego selekcjonera, Eduardem Iordanescu.
  • Decyzja w sprawie selekcjonera może mieć duże znaczenie dla przyszłości Legii Warszawa.

Legia stoczy bój o selekcjonera

W celu wzmocnienia drużyny i odwrócenia obecnej sytuacji, Legia Warszawa podejmuje działania mające na celu pozyskanie nowego trenera. Według informacji ze znanego rumuńskiego portalu Digi sport, klub skontaktował się z selekcjonerem reprezentacji Rumunii - Eduardem Iordanescu. Wygląda na to, że Legia zamierza stoczyć bój o swojego nowego trenera, który miałby poprowadzić drużynę do lepszych wyników i osiągnięcia sukcesów. 

Nie będzie to jednak łatwa rywalizacja, gdyż Rumuni zaliczyli kapitalne kwalifikacje do Euro, gdzie wygrali grupę z 22 punktami zostawiając w pokonanym poli Izrael czy Szwajcarię. Co prawda kontrakt Iordanescu kończy się w czerwcu, ale federacja już zgłosiła chęć przedłużenia tej umowy. Legia będzie musiała się napocić, żeby wyrwać selekcjonera z rumuńskiej reprezentacji. Szczególnie w obliczu tak dobrych wyników.

Wniosek

Wielu ekspertów jest zgodnych - Legia Warszawa potrzebuje zmiany trenera. Pozyskanie selekcjonera może być odpowiedzią na słabe wyniki drużyny. Warto jednak pamiętać, że selekcjoner to tylko jedno ogniwo w procesie osiągania sukcesów. Klub będzie musiał także zrewidować taktykę, wzmocnić skład i poprawić współpracę w drużynie. Zanim to jednak nastąpi muszą przekonać czymś szkoleniowca, a z pewnością nie będą to wyniki sportowe z obecnego sezonu.

Czy Legia Warszawa wprowadzi zmiany, które będą skutkowały poprawą wyników? Tego dowiemy się wkrótce.