Liga Mistrzów: półfinały 04-05.05. Gdzie oglądać mecze? Transmisja w tv i live stream ZA DARMO w internecie

Liga Mistrzów jest już praktycznie na ostatniej prostej. W tym tygodniu zostaną rozegrane rewanżowe spotkania półfinałów. Manchester City, Paris Saint Germain, Chelsea oraz Real Madryt to drużyny, które chcą awansować dalej. Miejsca w finale są tylko dwa. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów. Odpowiedź na pytanie odnośnie live streamu za darmo w internecie i transmisji w tv znajdziecie w naszym artykule.

Transmisja live meczu Ligi Mistrzów Manchester City – Paris Saint Germain

Manchester City – Paris Saint Germain to pierwsze rewanżowe spotkanie, które zostanie rozegrane we wtorek 4 maja. „The Citizens” są bliscy awansu do finału. Podopieczni Pepa Gurdoli nie mogą zapominać jednak o ogromnej sile ofensywnej drużyny mistrza Francji. Godzinę rozpoczęcia meczu Manchester City – Paris Saint Germain zaplanowano na 21:00. Transmisja na żywo w Polsat Sport Premium 1.

Transmisja online spotkania Chelsea – Real Madryt za darmo

Real Madryt w środę 5 maja o godzinie 21:00 zagra na wyjeździe z Chelsea. „Królewscy” 13-krotnie triumfowali w tych rozgrywkach i marzą, aby do swojej gabloty dołożyć kolejny Puchar Europy. „The Blues” nie zamierzają w żaden sposób ułatwić tego zadania mistrzom Hiszpanii. Polscy kibice spotkanie Chelsea – Real Madryt będą mogli oglądać na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1.  Internauci skorzystają z całkowicie darmowej transmisji live stream, dzięki stronie sport.tvp.pl.