Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 18 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 15 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 22 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 19 K-WTA Eastbourne, singielMecze na żywo Transmisje: 17 M-ATP Eastbourne, singielMecze na żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 K-WTA Bad Homburg, singielMecze na żywo Transmisje: 14 LPLMecze na żywo Transmisje: 12 M-ATP Majorka, singielMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Majecki z propozycją kontraktu od Monaco!

majecki-z-propozycja-kontraktu-od-monaco
Autor: Wojtek Jagodowski | 25.05.2024 9:14

Radosław Majecki może otrzymać propozycję nowego, długoterminowego kontraktu od francuskiego klubu Monaco. Polski golkiper w swoich ostatnich występach dla Monaco był filarem obrony i przyczynił się do zajęcia 2 miejsca w Ligue 1. Choć początki Majeckiego w Monaco nie były łatwe, to teraz powoli przebija się on do podstawowego składu i staje się ważną postacią zespołu.

Niezawodny Majecki w bramce Monako

Po początkowych problemach z aklimatyzacją w nowym klubie, Radosław Majecki, bramkarz Monako, powoli odzyskuje formę i staje się coraz ważniejszą postacią w bramce zespołu. Młody polski golkiper przezwyciężył trudności i teraz regularnie broni między słupkami, co przekłada się na dobre wyniki drużyny z Ligue 1.

Kluczowe występy w sezonie

W ostatnim sezonie Ligue 1 Radosław Majecki rozegrał wiele kluczowych spotkań, które pomogły Monako zająć 2. miejsce w tabeli. Jednak to ostatnie 12 występów okazało się kluczowych w kontekście przedłużenia umowy z Polakiem. Jego pewna gra między słupkami była jednym z kluczowych czynników, które przyczyniły się do tego sukcesu zespołu i miejsca w Lidze Mistrzów.

Majecki i jego liczby w ostatnich meczach

W ostatnich meczach Radosław Majecki imponował swoją skutecznością między słupkami. W 12 spotkaniach sezonu polski bramkarz Monako zachował aż 7 czystych kont, co znacząco przyczyniło się do zajęcia przez zespół 2. miejsca w Ligue 1. Majecki wyróżnia się również wysoką skutecznością interwencji, co potwierdza jego rosnącą pozycję w drużynie.

Wniosek

Radosław Majecki staje się coraz ważniejszą postacią w bramce Monaco. Młody polski bramkarz, który początkowo miał problemy z aklimatyzacją w nowym klubie, teraz regularnie broni między słupkami i pomaga zespołowi osiągać dobre wyniki. Nic więc dziwnego, że Monaco chce zatrzymać go w klubie na dłużej, dlatego prawdopodobnie złoży mu ofertę nowego, długoterminowego kontraktu.