Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 20 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 11 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 5 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 La LigaMecze na żywo Transmisje: 1 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 41 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 Golfna żywo Transmisje: 15 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 LPLMecze na żywo Transmisje: 10 LECMecze na żywo Transmisje: 10 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10 Kolarstwona żywo Transmisje: 9
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Marek Papszun kandydatem na selekcjonera?!

marek-papszun-kandydatem-na-selekcjonera-2
Autor: Wojtek Jagodowski | 14.05.2024 12:02

Marek Papszun, doświadczony trener, został powiązany z objęciem posady selekcjonera reprezentacji. Choć jest to niespodziewana kandydatura, jego imponujące sukcesy z klubem nie mogą być ignorowane. 

Papszun prowadził Raków do historycznych osiągnięć, w tym do dwukrotnego zdobycia Pucharu Polski oraz zakwalifikowania się do europejskich pucharów. Ta nieoczekiwana kandydatura na stanowisko może być kuszącą możliwością dla doświadczonego szkoleniowca.

Papszun potencjalnym wyborem Kanady

Według doniesień, Marek Papszun ma otrzymać atrakcyjną ofertę objęcia posady selekcjonera reprezentacji Kanady. Kanadyjczycy przygotowują się do organizacji Mistrzostw Świata w 2026 roku i poszukują odpowiedniego trenera, który poprowadzi ich drużynę narodową

Papszun, znany ze swoich sukcesów z Rakowem Częstochowa, jest poważnie brany pod uwagę jako kandydat na to stanowisko. Decyzja o nowym selekcjonerze reprezentacji Kanady może zapaść jeszcze przed zbliżającym się udziałem w Copa América w czerwcu.

Papszun następcą Hernana Losady?

Jeśli Marek Papszun rzeczywiście otrzyma ofertę prowadzenia reprezentacji Kanady, będzie musiał zastąpić dotychczasowego selekcjonera, Hernana Losadę. Nowy szkoleniowiec będzie miał przed sobą niełatwe zadanie - przygotowanie kanadyjskiej drużyny narodowej do udziału w Mistrzostwach Świata 2026, które Kanada będzie współorganizować. 

Papszun, ze swoim doświadczeniem w pracy z klubem i umiejętnościami budowania silnych zespołów, może okazać się właściwym kandydatem na to prestiżowe stanowisko.

Wniosek

Choć Marek Papszun jest przede wszystkim kojarzony z sukcesami, jakie osiągał z Rakowem Częstochowa, jego nazwisko zaczyna pojawiać się w kontekście możliwej kandydatury na selekcjonera reprezentacji Kanady. Doświadczony szkoleniowiec może zostać nowym liderem kanadyjskiej drużyny narodowej, która przygotowuje się do organizacji Mistrzostw Świata 2026.

Decyzja o zatrudnieniu Papszuna może zapaść jeszcze przed udziałem Kanady w zbliżającej się Copa América. Niezależnie od ostatecznego wyboru, niewątpliwie umiejętności Papszuna zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej, co świadczy o jego wysokich kwalifikacjach i potencjale na stanowisku selekcjonera.