Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 18 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 15 Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Euro 2021Mecze na żywo Transmisje: 2 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 22 Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 19 K-WTA Eastbourne, singielMecze na żywo Transmisje: 17 M-ATP Eastbourne, singielMecze na żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 K-WTA Bad Homburg, singielMecze na żywo Transmisje: 14 LPLMecze na żywo Transmisje: 12 M-ATP Majorka, singielMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 1.JaponiaMecze na żywo Transmisje: 10
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Real odpuści walkę o młodego obrońcę Lille?

real-odpusci-walke-o-mlodego-obronce-lille
Autor: Wojtek Jagodowski | 21.05.2024 12:17

Francuskie media od jakiegoś czasu donoszą o zainteresowaniu Realu Madryt młodym obrońcą Lille, Lenny'm Yoro. 18-letni piłkarz regularnie występuje w pierwszej drużynie Lille, zdobywając cenne doświadczenie i wykazując się dojrzałością jak na swój wiek. Atuty te przyciągnęły uwagę "Królewskich", którzy intensywnie obserwowali Yoro i podejmowali próby pozyskania go. Problem może stanowić jednak cena

Zainteresowanie Realu Madryt Lenny'm Yoro

Lenny Yoro, 18-letni francuski obrońca Lille, od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Realu Madryt. Młody piłkarz regularnie występuje w pierwszej drużynie Lille, zdobywając cenne doświadczenie na najwyższym poziomie. Jego dojrzałość i potencjał przyciągnęły uwagę Królewskich, którzy intensywnie obserwowali zawodnika.

Real Madryt widzi w Lenny'm Yoro perspektywicznego obrońcę, który mógłby wzmocnić ich linię defensywną w przyszłości. Młody talent z Lille regularnie występuje w pierwszej drużynie, co świadczy o jego dojrzałości jak na swój młody wiek. Niestety negocjacje nie przebiegają tak jakby sobie to wymarzyli.

Real rozważa rezygnację z transferu

Pomimo zainteresowania Realu Madryt młodym obrońcą Lille, Lenny'm Yoro, "Królewscy" najprawdopodobniej zrezygnują z przeprowadzenia tego transferu. Głównym powodem jest wysoka cena oczekiwana przez Lille - aż 60 milionów euro. Taka kwota wydaje się zbyt wysoka dla Realu Madryt, który chce zbić owe oczekiwania.

 Klub ze stolicy Hiszpanii, znany ze swoich ostrożnych i przemyślanych wydatków na transfery, nie wydaje się skłonny do zainwestowania tak wysokiej sumy w tak młodego zawodnika.

Real gra na przeczekanie

Kwota 60 milionów euro za 18-letniego Lenny'ego Yoro wydaje się być zbyt wysoka, nawet dla takiego giganta jak Real Madryt. W związku z tym klub najprawdopodobniej odstąpi od walki o pozyskanie utalentowanego obrońcy z Lille i powróci do tego tematu w 2025 roku czyli w momencie gdy zostanie wolnym zawodnikiem.