Transmisja 1/8 finału Ligi Mistrzów 2020/21. Gdzie oglądać? Live stream za darmo w internecie i transmisja meczów w tv

Transmisja na żywo RB Lipsk – Liverpool F.C

Spotkania 1/8 finału Champions League w sezonie 2020/21 otwiera mecz RB Lipsk – Liverpool. Niemcy są w ostatnim czasie w dobrej dyspozycji. „The Reds” potrzebują zwycięstwa w ważnym meczu, aby w końcu się przełamać i wrócić na właściwą drogę. To spotkanie będziemy mogli oglądać już we wtorek 16 lutego od godziny 21:00 na żywo w telewizji dzięki kanałowi Polsat Sport Premium 2 jak i również w internecie na Canal+ Online i ipla.tv.

Transmisja meczu RB Lipsk – Liverpool F.C

Transmisja na żywo FC Barcelona – Paris Saint-Germain

FC Barcelona podejmie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain. Paryżanie wygrywają mecze, ale nie przekonują swoją grą. Barcelona ma podobnie. Katalończycy regularnie punktują, ale ich styl gry często nie jest miły dla oka kibica. We wtorek 16 lutego przekonamy się, która z drużyn jest lepsza. Początek transmisji w polskiej telewizji o godz. 21:00 na antenie Polsat Sport Premium 1.

Transmisja meczu FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Transmisja online spotkania Sevilla FC – Borussia Dortmund

Jeśli komuś nie wystarczą wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów, to nie musi się martwić, w środę czekają na nas dwa kolejne mecze. Pierwszym z nich jest potyczka Sevilli z Borussią Dortmund obejrzymy 17 lutego o godzinie 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. W internecie możemy skorzystać z transmisji live stream na ipla.tv i Canal+ Online.

Transmisja meczu Sevilla FC – Borussia Dortmund

Live stream meczu FC Porto – Juventus F.C

Dla polskich kibiców, którzy chcą zobaczyć Polaka grającego w Champions League, nie pozostaje nic innego, jak zasiąść przed telewizorem w środowy wieczór. 17 lutego Juventus uda się na wyjazdowe spotkanie. Przeciwnikiem drużyny mistrza Włoch będzie portugalskie FC Porto. Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:00, a transmisję udostępni Polsat Sport Premium 1 i TVP 1. Dla internautów istnieje możliwość śledzenia tego meczu online za darmo dzięki stronie sport.tvp.pl.

Transmisja meczu FC Porto – Juventus F.C

fot. shutterstock.com/SPF