Gdzie oglądać Ekstraklasę w internecie

W kontekście wydarzeń sportowych najważniejszą rolę coraz częściej pełnią same transmisje. I nie chodzi wcale o to, jaka z firm ma ofertę przebijającą rynek, a o sam fakt obecności takich możliwości. Wiedza na temat tego, gdzie oglądać Ekstraklasę jest niezwykle ważna, zwłaszcza z perspektywy widza ukierunkowanego na różne opcje.

Na ten moment temat transmisji i samego sygnału z polskich stadionów jest na tyle szeroki, że na pewno każdy coś znajdzie. Najlepiej prezentuje się oczywiście propozycja kanałów telewizyjnych. W tym zakresie dominują kanały Telewizji Polskiej czy te z grupy Canal+. Poza tym jest jednak jeszcze Internet, a konkretne dwie opcje w postaci telewizji online.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Oferta na wybrane mecze na stronie sport.tvp.pl

Mówiąc o charakterystyce transmisji polskiej ligi, należy przede wszystkim powiedzieć o gwarancji jakości internetowej. To ona determinuje działania samych telewizji, ponieważ konkurencja robi się coraz większa. W tym artykule wspomnimy jednak o dwóch możliwościach związanych w sposób ścisły z Internetem. Na pierwszym miejscu umiejscowiliśmy witrynę sport.tvp.pl. Zrobiliśmy to z wielu względów, jednak najważniejszym czynnikiem był zupełny brak jakichkolwiek warunków.

W momencie, gdy jesteśmy zainteresowani ofertą transmisyjną tej strony, powinniśmy tak naprawdę skupić się na wybraniu konkretnego spotkania, gdyż nie ma innych obostrzeń. Administratorzy strony nie wymagają od nas płacenia pieniędzy, ale także zakładania konta. Swoboda w poruszaniu się na stronie jest więc naprawdę duża, a do tego dochodzi także aplikacja mobilna.

 MECZE ONLINE ZA DARMO  STS TV  Oglądaj za darmo transmisje w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj za darmo transmisje w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Propozycja platformy Player.pl

Szczegóły dotyczące nadawania wydarzeń piłkarskich w Internecie są bardzo ciekawe jeszcze z drugiego powodu. Doskonałą alternatywą dla poprzednika będzie bowiem strona Player.pl. Ta platforma w swojej definicji stawia na pokazanie poszczególnych meczów dopiero po wykupieniu konkretnego abonamentu.

Witryna działa więc jak telewizja, za którą musimy zapłacić. Kanały z grupy Canal+ znajdziemy w przede wszystkim w pakiecie o takiej samej nazwie. Na ten moment za całość zestawu będziemy zmuszeni uiścić opłatę w wysokości 50 złotych. Jest to stawka za okres miesięcznego użytkowania, a poza meczami świetnie wyglądają także seriale czy filmy.

Sprawdź również: Ekstraklasa transmisje na żywo online w internecie i live w tv

fot. Marcin Kadziolka / shutterstock.com