Angielska Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 19 La LigaMecze na żywo Transmisje: 18 BundesligaMecze na żywo Transmisje: 17 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 17 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 14 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 NBAMecze na żywo Transmisje: 4 Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar KrólaMecze na żywo Transmisje: 27 Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 22 Boks zawodowyna żywo Transmisje: 19 Puchar Anglii (FA Cup)Mecze na żywo Transmisje: 18 Liga Włoska FutsalMecze na żywo Transmisje: 18 UFC FIGHT NIGHTna żywo Transmisje: 16
Bonus dnia bonus day 630 PLN 600 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
100, 200 I 300 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

5 najlepszych strategii gry w ruletkę

5-najlepszych-strategii-gry-w-ruletke
Autor: Jacek Górny | 11.05.2022 8:33

Ruletka jest jedną z najdłużej istniejących gier w kasynach. Gracze stale zakładają swoje konta gracza na witrynach hazardowych, by wziąć udział w tej grze stołowej, która składa się z obracającego się koła i małej kulki. Choć w dużej mierze wynik zależy od szczęścia, jest kilka rzeczy, które można zrobić, by zwiększyć swoją wygraną w ruletce. Ruletka jest jedną z najczęściej wybieranych gier w kasynie online, a większym zainteresowaniem cieszą się jedynie gry na automatach. Wielu graczy uważa, że ruletka jest łatwą, ale ekscytującą grą, w której można wziąć udział, gdy ma się odpowiednią wiedzę. Natomiast jest to oczywisty mit, ponieważ kto jest w stanie przewidzieć, gdzie zatrzyma się mała, biała kulka? Jednakże, pomijając udział szczęścia, jest kilka strategii, które mogą, ale nie muszą przybliżyć Cię do zwycięstwa.

Strategia Martingale

Strategia Martingale opiera się na założeniu, że grając w ruletkę w kasynie online, w końcu musisz wygrać. Zasady są proste: za każdym razem, gdy przegrasz zakład, podwajasz stawkę. Nawet jeśli jesteś na przegranej pozycji, chodzi o to, że w końcu wygrasz, a wypłata powinna być na tyle wysoka, abyś przynajmniej osiągnął próg rentowności. Jeśli chcesz wygrać w ruletkę w kasynie za pomocą strategii Martingale, będziesz musiał zainwestować własne pieniądze. Długotrwałe siedzenie przy stołach do ruletki odbija się na saldzie gracza, więc dobrze jest znaleźć stół z niskim minimalnym zakładem. Dodatkowo większość stołów ma oznaczenie maksymalnego zakładu, więc upewnij się, że ta liczba jest wystarczająco duża dla kwoty, od której chcesz zacząć swoją zabawę.

Strategia Fibonacciego

Ta strategia ruletki jest jedną z najbezpieczniejszych w grze. Jeśli jesteś bardzo konserwatywnym graczem, nie szukaj dalej! Poszukaj kasyna, które oferuje najlepszą rozgrywkę i zastosuj tę strategię. Strategia ruletki Fibonacciego oparta jest na słynnych liczbach Fibonacciego — sekwencji liczb, które są sumą dwóch poprzedzających ją liczb. Sekwencja ta wygląda następująco: 1 - 1 - 2 - 3 - 5 - 8 - 13 - 21 - 34 - 55 - 89 - 144 - 233 - 377 - 610 - 987 Kiedy używasz tego systemu, musisz go stosować tylko w zakładach z parzystymi numerami. Te zakłady mają 50% więcej szans na wygraną oraz konieczne jest czekanie na pierwszą wygraną przed przejściem do następnego numeru w sekwencji. Zacznij od minimalnego zakładu. Gdy wygrasz, systematycznie zwiększaj stawkę. Gdy przegrasz losowanie, zaczynasz od minimalnego zakładu, stosując tę strategię od nowa.

Strategia Jamesa Bonda

Strategia Jamesa Bonda jest najlepsza, gdy nie planujesz grać w ruletkę zbyt długo. W każdej rundzie będziesz musiał grać wielokrotnością 200$. W ramach tej strategii gracze będą musieli pamiętać tylko o trzech zakładach. Po pierwsze, postawić zakład za 140 dolarów na numer z przedziału od 19 do 36. Następnie, 50 dolarów na numer od 13 do 18. Na koniec należy postawić 10$ na pojedyncze zero. Ta strategia działa dobrze, ponieważ gwarantuje wygraną prawie przez ? czasu. Szansa na przegraną może jednak szybko przekroczyć maksymalną stawkę przy stole. Dlatego właśnie strategia obstawiania Jamesa Bonda jest najlepsza dla kogoś, kto nie planuje spędzić długiego czasu przy stole do ruletki i ma całkiem pokaźny bankroll.

Strategia D’Alembert

Dla tych graczy, którzy nie są tak skłonni do podwajania zakładów, strategia D'Alembert jest świetną opcją. Oferuje ona znacznie niższe ryzyko utraty znacznej kwoty niż inne opcje. Zamiast zwiększać szanse x2, są one zwiększone o x1. Dokładniej mówiąc, zwiększasz swoje szanse o x1 po przegranej i mnożysz je przez x1 po wygranej. Mówiąc prostszym językiem, stawiasz stawkę 100% mniejszą lub większą. Wiedza o tym, kiedy należy zrezygnować, jest niezbędna podczas gry w kasynie online. Bez względu na to, jak dobrze opanujesz daną strategię, nie wyjdziesz z dużą sumą pieniędzy, jeśli ciągle będziesz stawiać kolejne zakłady. Dobrą zasadą jest odejście od stołu wtedy, gdy masz więcej pieniędzy niż na początku lub jesteś zadowolony z sumy, jaką właśnie zdobyłeś.

Odwrócona strategia Martingale

Odwrócona strategia Martingale opiera się na podobnych zasadach jak podstawowa wersja, ale w odwrotnej kolejności. Zamiast podwajać zakład, gdy przegrywasz, jest on zwiększany, gdy wygrywasz. Daje to korzyść w postaci zminimalizowania strat w przypadku przegranej. Jedynym minusem tej opcji jest to, że musisz mieć dobrą passę, zanim zobaczysz znaczący zwrot. Odwrócona strategia Martingale jest bardziej sensowna dla wielu graczy. Przez cały czas będziesz w stanie lepiej koordynować swoje zakłady i w zależności od tego, kiedy wygrasz, będziesz mógł systematycznie zwiększać stawkę. Jeśli zdarzy Ci się wpaść w falę zwycięstw, masz doskonałą okazję, aby zmaksymalizować jej potencjał przy użyciu tej strategii.

Podsumowanie

Z pomocą tych 5 strategii jesteś w stanie sprawić, że Twoja gra w kasynie online, będzie skuteczniejsza. Natomiast pamiętaj, że stosowanie ich, odnosi się głównie do poprawnego zarządzania budżetem, natomiast szanse na osiągnięcie wygranej, będą na takim samym poziomie. Ruletka to gra losowa, więc nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie zatrzyma się kulka, i który numer bądź kolor okaże się wygrany. Odpowiednie dawkowanie zakładów może Ci pomóc pomnożyć bankroll, natomiast nie sprawi to, że zyskasz znaczną przewagę. Aby mieć większe szanse na osiągnięcie wygranej spróbuj zgarnąć ofertę powitalną od kasyna, w którym zamierzasz grać. Dzięki dodatkowym środkom będziesz mógł stawiać większe zakłady przez dłuższy czas.

Typy dnia

Over 2.5 (Under/Over 2.5)

1.43

Spelle-Venhaus - Eintracht Norderstedt

1 (1X2)

1.30

LDU de Quito - Mushuc Runa

1 (1X2)

1.33

Palestino - Curico Unido

Stawka120 PLN
Łączny kurs2.47
Do wygrania: 296 PLN
Typuj w Fortunie